خانه / متن کامل استانداردها / بخش 2- مراجع الزامی

بخش 2- مراجع الزامی

2- مراجع الزامی

مدارک زیر، در کل یا جزئیات، مبانی ارجاع‌شده در این مدرک‌ بوده و برای استفاده از آن ضروری هستند. در مورد مراجع دارای تاریخ، فقط ویرایش ذکر شده کاربرد دارد. در مورد مراجع بدون تاریخ، آخرین ویرایش از مدرک اشاره شده (شامل هر نوع اصلاحیه) کاربرد دارد.
ایزو ۹۰۰۰: ۲۰۱۵ سیستم‌های مدیریت کیفیت – مبانی و واژگان.

۱۲ مراجع اصلی و اطلاعاتی

پیوست الف (طرح کنترل) یک بخش اصلی از این استاندارد OMS صنعت خودرو است.
پیوست ب (کتاب‌شناسی – تکمیلی صنعت خودرو) برای آگاهی است، که اطلاعات اضافی در نظر گرفته شده برای دستیاری درک یا استفاده از این استاندارد OMS صنعت خودرو را فراهم می‌نماید.

درباره‌ی سید مجتبی موسوی

دانش‌آموخته‌ی مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی، با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه‌ی سیستم‌های مدیریت کیفیت، لجستیک، تحقیق‌وتوسعه، فنآوری اطلاعات و مالی. در سال‌های آغازین با چند شرکت به‌عنوان مدیر تضمین کیفیت و نماینده‌ی مدیریت همکاری نموده‌ام و بیش از هفت سال است که به عنوان متولی سیستم‌های مدیریت کیفیت با شرکت‌های مختلف در صنایع ریلی، صنایع خودرو، صنایع خانگی، الکترونیک، سازه‌های بتنی و سایر صنایع همکاری داشته‌ام. عمده‌ی فعالیت‌های من در زمینه‌های مدیریت، مشاوره، تدریس و ممیزی سیستم‌های مدیریت شامل حوزه‌های مختلف سیستم‌های مدیریت، ایمنی‌وبهداشت شغلی و محیط‌زیستی؛ و همچنین نظامنامه‌های SPC، APQP، PPAP، FMEA و MSA و سایر ابزار مهندسی کیفیت و نرم‌افزارهای مربوطه بوده و همواره در جستجوی به‌روزآوری دانش و کسب تجربیات جدید هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *