خانه / دانلود / دانلود ایزو ۹۰۰۴ ویرایش ۲۰۰۹ (ISO 9004 2009)

دانلود ایزو ۹۰۰۴ ویرایش ۲۰۰۹ (ISO 9004 2009)

ایزو ۹۰۰۴ سیستم‌های مدیریت کیفیت رویکرد مدیریت کیفیت برای موفقیت پایدار سازمان راهنمایی برای سازمان هایی که تمایل به فراتر رفتن از الزامات این استاندارد بین‌المللی، برای رسیدگی به طیف وسیع‌تری از موضوعات که می‌تواند به بهبود عملکرد کلّی سازمان منجر شود، فراهم می‌نماید.

ایزو ۹۰۰۴ شامل راهنمایی در روش خودارزیابی برای سازمان در توانایی ارزیابی سطح بلوغ سیستم مدیریت کیفیت آن است.

استانداردهای بین‌المللی مشخص‌شده‌ی زیر می‌توانند دستیاری برای سازمان‌ها، هنگامی که به‌دنبال ایجاد یا بهبود سیستم‌های مدیریت کیفیت، فرآیندها یا فعالیّت‌های خود هستند، فراهم نمایند.

برای Download بر روی نوشته‌های زیر Click نمایید.


دانلود متن فارسی ایزو ۹۰۰۴ ویرایش ۲۰۰۹ (
ISO 9004 2009)

دانلود متن انگلیسی ایزو ۹۰۰۴ ویرایش ۲۰۰۹ (ISO 9004 2009)

درباره‌ی سید مجتبی موسوی

دانش‌آموخته‌ی مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی، با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه‌ی سیستم‌های مدیریت کیفیت، لجستیک، تحقیق‌وتوسعه، فنآوری اطلاعات و مالی. در سال‌های آغازین با چند شرکت به‌عنوان مدیر تضمین کیفیت و نماینده‌ی مدیریت همکاری نموده‌ام و بیش از هفت سال است که به عنوان متولی سیستم‌های مدیریت کیفیت با شرکت‌های مختلف در صنایع ریلی، صنایع خودرو، صنایع خانگی، الکترونیک، سازه‌های بتنی و سایر صنایع همکاری داشته‌ام. عمده‌ی فعالیت‌های من در زمینه‌های مدیریت، مشاوره، تدریس و ممیزی سیستم‌های مدیریت شامل حوزه‌های مختلف سیستم‌های مدیریت، ایمنی‌وبهداشت شغلی و محیط‌زیستی؛ و همچنین نظامنامه‌های SPC، APQP، PPAP، FMEA و MSA و سایر ابزار مهندسی کیفیت و نرم‌افزارهای مربوطه بوده و همواره در جستجوی به‌روزآوری دانش و کسب تجربیات جدید هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *