خانه / دانلود / دانلود ایزو ۱۰۰۱۷ ویرایش ۲۰۰۳ (ISO 10017 2003)

دانلود ایزو ۱۰۰۱۷ ویرایش ۲۰۰۳ (ISO 10017 2003)

گزارش فنّی ایزو ۱۰۰۱۷ راهنمای روش‌های آماری برای ایزو ۹۰۰۱: ۲۰۰۰
روش‌های آماری که تغییراتی را تشریح می‌نمایند که می‌توان در نتایج و رفتار فرآیندها، حتی هنگامی که دارای ثبات هستند، مشاهده نمود. روش‌های آماری اجازه می‌دهند استفاده بهتری از اطّلاعات در دسترس برای تصمیم‌گیری شده و در نتیجه به بهبود مداوم محصولات و فرآیندها برای دستیابی به رضایت مشتری کمک می‌نمایند.


برای Download بر روی نوشته‌های زیر Click نمایید:
دانلود متن انگلیسی ایزو ۱۰۰۱۷ ویرایش ۲۰۰۳ (ISO 10017 2003)

درباره‌ی سید مجتبی موسوی

دانش‌آموخته‌ی مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی، با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه‌ی سیستم‌های مدیریت کیفیت، لجستیک، تحقیق‌وتوسعه، فنآوری اطلاعات و مالی. در سال‌های آغازین با چند شرکت به‌عنوان مدیر تضمین کیفیت و نماینده‌ی مدیریت همکاری نموده‌ام و بیش از هفت سال است که به عنوان متولی سیستم‌های مدیریت کیفیت با شرکت‌های مختلف در صنایع ریلی، صنایع خودرو، صنایع خانگی، الکترونیک، سازه‌های بتنی و سایر صنایع همکاری داشته‌ام. عمده‌ی فعالیت‌های من در زمینه‌های مدیریت، مشاوره، تدریس و ممیزی سیستم‌های مدیریت شامل حوزه‌های مختلف سیستم‌های مدیریت، ایمنی‌وبهداشت شغلی و محیط‌زیستی؛ و همچنین نظامنامه‌های SPC، APQP، PPAP، FMEA و MSA و سایر ابزار مهندسی کیفیت و نرم‌افزارهای مربوطه بوده و همواره در جستجوی به‌روزآوری دانش و کسب تجربیات جدید هستم.

6 دیدگاه

 1. سلام
  اینکه متن انگلیسیه به جای فارسی چرا؟؟؟

  • همکار محترم
   با سلام و احترام
   از حضور شما در محیط وب‌سایت بسیار خُرسندیم.
   هنگامی که ما نسخه‌ی فارسی استانداردها را در دسترس نداشتیم، نسخه‌ی انگلیسی آن را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم. البته در رابطه با لینک استاندارد 10017 اشتباه سهوی پیش‌آمده است که بدین واسطه از شما پوزش می‌خواهیم.
   مجموعه‌ی استانداردهایی که در اختیار ما است در وب‌سایت ارائه شده است. تعدادی از آنها ترجمه شده است یا معادل فارسی آنها توسط سازمان ملّی استاندارد تدوین شده است که ما آنها را در اختیار شما قرار داده‌ایم. استاندارد خاص مورد نظر شما (ایزو 10017) دارای ترجمه‌ی فارسی است که جزء مواد آموزشی شرکت مشارکتی توف نورد ایران است که ما اجازه‌ی انتشار آن را نداریم و در صورت عدم دسترسی‌تان به متن فارسی این استاندارد لطفاً آن را از واحد آموزش این شرکت پی‌گیری فرمایید.
   ضمن تقدیر مجدد از بازخورد شما، برایتان بهترین‌ها را آرزومندیم. مجدداً به وب‌سایت ما مراجعه فرمایید و ما را در جریان نظرات ارزشمند خود قرار دهید.
   با تجدید احترام
   سیّد مجتبی موسوی

 2. با سلام و احترام
  جناب موسوي ضمن تشكر از ايجاد محتواي جذاب و بخش دانلود مستندات , در بخش مورد نظر دومستند طرح ريزي كيفيت و روشهاي آماري قابليت دانلود نداشته لطفا” در صورت امكان مساعدت فرماييد.

  • با سلام و احترام

   از حضور شما در این وب‌سایت سپاسگزارم.
   پیش از هر صحبتی، امیدواریم پوزش ما را به دلیل تأخیر در ارائه‌ی پاسخ بپذیرید.
   استانداردهای مورد نظر شما به ای‌میل مندرج در متن ارسال شده است. به‌زودی مشکل پیش آمده برای برداشت این استانداردها بررسی و زمینه‌ی دریافت آنها فراهم خواهد شد.
   بازهم به وب‌سایت ما مراجعه فرمایید و ما را در جریان نظرات ارزشمند خود قرار دهید.

   با تجدید احترام
   سیّد مجتبی موسوی

 3. با سلام
  ایزو 10017 قابلیت دانلود ندارد

  • سید مجتبی موسوی

   امیر عزیز
   با سلام و احترام

   از حضور شما در این وب‌سایت بسیار سپاسگزارم، و به واسطه‌ی مشکل پیش‌آمده از شما عذرخواهی می‌نماییم. مشکل اعلان شده حلُ فصل شد و در عین حال فایل مورد نظر به ایمیل شما ارسال شده است. باز هم به وب‌سایت ما مراجعه و ما را در جریان بازخوردهای ارزشمندتان قرار دهید.

   با تجدید احترام
   سیّد مجتبی موسوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *