خانه / دانلود / دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۴۵۶۰ (ISO 31010 2009)

دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۴۵۶۰ (ISO 31010 2009)

هدف از تدوین استاندارد ملّی ایران ۱۴۵۶۰: مدیریت ریسک، تکنیک‌های ارزیابی ریسک (ISO 31010 2009)، پشتیبانی از استاندارد ملّی ایران ۱۳۲۴۵: مدیریت ریسک، اصول و رهنمودها (ISO 31000 2009) است و راهنمایی‌ها در رابطه با انتخاب و به‌کارگیری تکنیک‌هایی نظام‌مند برای ارزیابی ریسک ارائه می‌دهد.

ارزیابی ریسک انجام شده مظابق با این استاندارد به دیگر فعالیّت‌های مدیریت ریسک کمک می کند.

این استاندارد کاربرد گسترده‌ای از این تکنیک‌ها را معرفی می‌نماید و اشاره‌هایی به سایر استانداردهای ملّی و بین‌المللی دارد که در آن‌ها مفهوم و به‌کارگیری تکنیک‌ها با تفصیل بیشتری توصیف شده‌اند.


برای Download بر روی نوشته‌های زیر Click نمایید:
دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۴۵۶۰:
مدیریت ریسک، تکنیک‌های ارزیابی ریسک (
ISO 31010 2009)

درباره‌ی سید مجتبی موسوی

دانش‌آموخته‌ی مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی، با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه‌ی سیستم‌های مدیریت کیفیت، لجستیک، تحقیق‌وتوسعه، فنآوری اطلاعات و مالی. در سال‌های آغازین با چند شرکت به‌عنوان مدیر تضمین کیفیت و نماینده‌ی مدیریت همکاری نموده‌ام و بیش از هفت سال است که به عنوان متولی سیستم‌های مدیریت کیفیت با شرکت‌های مختلف در صنایع ریلی، صنایع خودرو، صنایع خانگی، الکترونیک، سازه‌های بتنی و سایر صنایع همکاری داشته‌ام. عمده‌ی فعالیت‌های من در زمینه‌های مدیریت، مشاوره، تدریس و ممیزی سیستم‌های مدیریت شامل حوزه‌های مختلف سیستم‌های مدیریت، ایمنی‌وبهداشت شغلی و محیط‌زیستی؛ و همچنین نظامنامه‌های SPC، APQP، PPAP، FMEA و MSA و سایر ابزار مهندسی کیفیت و نرم‌افزارهای مربوطه بوده و همواره در جستجوی به‌روزآوری دانش و کسب تجربیات جدید هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *