خانه / دانلود / دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۳۲۴۵ (ISO 31000 2009)

دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۳۲۴۵ (ISO 31000 2009)

هدف از استاندارد دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۳۲۴۵: مدیریت ریسک، اصول و رهنمودها (ISO 31000 2009)، ارائه‌ی اصول و رهنمودهای عمومی در مورد مدیریت ریسک است.

این استاندارد می‌تواند مورد استفاده هر بنگاه عمومی، خصوص یا اجتماعی، انجمن، گروه یا فرد قرارگیرد. بنابراین این استاندارد خاص هیچ صنعت یا بخشی نیست.

این استاندارد را می‌توان در کل عمر یک سازمان و در گستره‌ی وسیع از فعالیّت‌ها به کار بُرد، از جمله راهبُردها و تصمیمات، عملیّات، فرآیندها، وظایف، پروژه‌ها، محصولات، خدمات و دارایی‌ها.

این استاندارد را می‌توان در مورد هر نوع ریسک با هر ماهیّتی به کار بُرد، چه دارای عواقب مثبت باشد و چه عواقب منفی.


برای Download بر روی نوشته‌های زیر Click نمایید:
دانلود استاندارد ملّی ایران ۱۳۲۴۵:
مدیریت ریسک، اصول و رهنمودها (ISO 31000 2009)

درباره‌ی سید مجتبی موسوی

دانش‌آموخته‌ی مهندسی صنایع با گرایش تولید صنعتی، با بیش از ۱۶ سال تجربه در زمینه‌ی سیستم‌های مدیریت کیفیت، لجستیک، تحقیق‌وتوسعه، فنآوری اطلاعات و مالی. در سال‌های آغازین با چند شرکت به‌عنوان مدیر تضمین کیفیت و نماینده‌ی مدیریت همکاری نموده‌ام و بیش از هفت سال است که به عنوان متولی سیستم‌های مدیریت کیفیت با شرکت‌های مختلف در صنایع ریلی، صنایع خودرو، صنایع خانگی، الکترونیک، سازه‌های بتنی و سایر صنایع همکاری داشته‌ام. عمده‌ی فعالیت‌های من در زمینه‌های مدیریت، مشاوره، تدریس و ممیزی سیستم‌های مدیریت شامل حوزه‌های مختلف سیستم‌های مدیریت، ایمنی‌وبهداشت شغلی و محیط‌زیستی؛ و همچنین نظامنامه‌های SPC، APQP، PPAP، FMEA و MSA و سایر ابزار مهندسی کیفیت و نرم‌افزارهای مربوطه بوده و همواره در جستجوی به‌روزآوری دانش و کسب تجربیات جدید هستم.

4 دیدگاه

 1. سلام
  مطالب و فایلها بسیار خوب و عالی هستند
  تشکر از شما

  • با احترام
   از پیام ارسالی‌تان بی‌نهایت سپاسگزارم. خوش‌بختانه وب‌سایت زمینه‌ی تعامل میان همکاران را فراهم ساخته است و امیدوارم در ادامه مسیر با راهنمایی‌ها و دلگرمی‌هایی که از شما کاربران گرانقدر دریافت می داریم مسیر روشن‌تری را پیش رو داشته باشیم.
   با تجدید احترام
   سیّد مجتبی موسوی

 2. با درود و ادب؛
  با سپاس از در اختیار قرار دادن استانداردها و مطالب مفید

  • با سلام و احترام
   تأیید حضرت‌عالی و سایر همکاران موجب قوّت قلب ما است تا اطمینان یابیم در مسیر درستی هستیم. هم‌چنین ما در جریان نقاط ضعف‌مان قرار دهید تا محیط مناسب‌تری برای شما و سایر همکاران ارجمند فراهم سازیم.
   با تجدید احترام
   سیّد مجتبی موسوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *